Тел.+380681565990

Тел.+380934480575

Em@il: highlanschool@gmail.com

Про нас

Онлайн-школа HIGH LANGUAGE SCHOOL — сучасний сервіс вивчення іноземної мови. Допомагаємо нашим учням підвищувати рівень знань та отримувати задаволення від кожного уроку.

Чому обирають "HIGH LANGUAGE SCHOOL"?

1

Вирішення ваших задач

Кожен студент має свою історію. Хтось вчив мову у школі та в університеті, а хтось зовсім не вчив. Все розумієте, а сказати нічого не можете? Часткові знання граматики? Постійно забуваєте іноземні слова? Під час подорожей не можете нічого запитати? Ми допоможемо подолати мовний бар`єр, систематизувати знання, пояснимо граматику простою мовою, підготуємо до екзамену, до подорожей та співбесід. Підберемо індивідуальну програму під кожного. Але найкращий варіант прийти до нас та вчити мову з нуля. Тоді у вас точно буде сформований міцний мовний фундамент. На жаль, ми не зможемо допомогти тим, хто вірить, що англійську можна вивчити за 3 дні, за тиждень чи навіть місяць., хоче отримати якись магічний ефект від авторської методики, не доклавши зовсім зусиль.

2

Беремось за складні ситуації

Ви працевлаштувались на хорошу роботу в іноземну фірму і вам потрібно якомога швидше підтягнути англійську. Співбесіду, яку ви так довго чекали, призначили на цей тиждень. У вас є лише 2-3 дні на підготовку до інтерв`ю англійською! Все готово до переїзду за кордон, і тут ви дізнаєтесь, що до подачі документів вам потрібен міжнародний сертифікат з IELTS. Вам срочно потрібні чіткі поради та практика! Ми занаємо, що робити в таких ситуаціях і з радістю допоможемо.

3

Наш підхід до роботи

Онлайн-формат об`єднує в собі всі фактори для результативних занять. Всі заняття проводяться індивідуально, тобто викладач зосереджує всі свої сили на ваше навчання. Ви говорите 70% заняття, завдання підбираються під ваші потреби, викладач може приділити особливу увагу "слабким місцям". Викладач - основний фактор вашого прогресу. Він допоможе, похвалить, перевірить. У нас працюють тільки сильні викладачі. Ми розуміємо, що вам не потрібна інозента мова такою, якою її вивчають філологи. Тому ми пояснемо граматику простою мовою, дамо цікаві домашні завдання, подивимось класні відео та головне, говоримо англійською та німецькою. Наша ціль — зробити вивчення іноземної мови простим та цікавим для кожного студента!

Наша команда

Вчитель англійської та німецької мов

Керівник IT відділу,

Вчитель англійської та німецької мов

Вчитель англійської та німецької мов

Контакти

+380681565990

+380934480575

highlanschool@gmail.com

Соціальні мережі